UKS Górnik Siersza 2:0 (1:0) LKS Polonia Luszowice

Bramki: B.Lizończyk, K.Lizończyk
Skład: Buziewicz - M.Lizończyk, Pawletta, Borkowski, Niedziałkowski, Dzierzba, Zając, S.Nowak, B.Lizończyk, Mendela, K.Lizończyk
Ponadto zagrali: Starniowski, B.Nowak

W ostatnią sobotę, tj. 4.05.2019 o 17:00 odbył się nasz kolejny mecz, tym razem na naszym stadionie z drużyną LKS Polonia Luszowice, który zakończył się wynikiem 2:0 dla naszej drużyny. Początek całego spotkania rozpoczął się dość niekorzystnie. Było dużo akcji do strzelenia bramek, lecz praktycznie każda próba strzału okazała się niecelna. Sytuację uratował Bartłomiej Lizończyk trafiając do bramki z rzutu karnego. Druga połowa również stwarzała nam okazje do zdobycia goli i w 80minucie meczu celny gol oddał Kamil Lizończyk. Cieszymy się, że pomimo wielu niewykorzystanych sytuacji, aura sprzyjała naszym zawodnikom. Liczymy na kolejne wygrane w sezonie!