Korona Mętków 5:1 (3:0) UKS Górnik Siersza

bramki: B. Lizończyk

Skład: Buziewicz - M.Lizończyk, Niedziałkowski, Motyka, Stolecki, B.Lizończyk, K.Lizończyk, Kotwicki, Dzierzba, Zając, Wójcik

ponadto zagrali: Czenczek, Starniowski, Mendela

W ostatnią niedzielę tj. 26.05.2019 o 16:00 rozegraliśmy nasz kolejny mecz tym razem z drużyną Korona Mętków na ich stadionie. Niestety było to kolejne spotkanie, które zakończyło się naszą dość wysoką przegraną, bo aż 5:1. W pierwszej połowie sytuacja meczowa dla naszej drużyny nie zapowiadała się kolorowo. Przy wyniku 2:0 dla przeciwników dwóch naszych zawodników tj. Kamil Zając i Bartłomiej Lizończyk mieli okazję sam na sam z przeciwnikiem na strzelenie gola, lecz obie te okazje zostały niewykorzystane. Pierwszą połowę zakończyliśmy wynikiem 3:0. W drugiej połowie honorową bramkę strzelił dla nas Bartłomiej Lizończyk. W najbliższą sobotę odbędzie się nasz przedostatni mecz tym razem z Jutrzenką Ostrężnica. Oby tym razem szczęście było po naszej stronie.