mecz trampkarzy UKS GÓRNIK SIERSZA :BOLĘCIN 3:2

UKS GÓRNIK SIERSZA :BOLĘCIN 3:2

bramki: KAMIL WARCHOŁ, MATEUSZ GACEK, OSKAR LIZOŃCZYK

W piątek 31.05.19r odbył się mecz trampkarzy UKS-u Górnik Siersza z drużyną Bolęcina. Pierwsza połowa była prowadzona pod dyktando Bolęcina który po kilku minutach prowadził już 2:0, siedząc na trybunach myślałem pewnie już po wszystkim, nie damy rady zwłaszcza że nasza drużyna grała w dziesiątkę a czasami nawet w dziewiątke, ale jednak udało się nam chwycić kontakt na 2:1, w drugiej połowie nasi chwycili drugi oddech, kibice przecierali oczy ze zdumienia gdy orły UKS-u grając w dziesięciu nie opuszczali połowy boiska drużyny z Bolęcina, ciągle ataki, niesamowita determinacja, wylany pot, doprowadziły do remisu a później do wygranej naszej ekipy która na to zasłużyła pokazując orli pazur i wielkie serce do gry. Gratulujemy chłopakom i trenerowi naszych orłów.