Lew Olszyny 0:1 UKS Górnik Siersza

Lew Olszyny 0:1 (0:0) UKS Górnik Siersza
Bramki: Nowak

Skład: Buziewicz- Oczkowski, Stolecki, Dubas, Pawletta, B.Lizończyk, Kotwicki, K.Lizończyk, Nowak, Dzierzba, Tajs
Ponadto zagrali: Niedziałkowski, Bartoń, Zając, M.Lizończyk, Mendela

W ostatnią sobotę rozegraliśmy nasz ostatni mecz w chrzanowskiej B-klasie w Olszynach z tamtejszą drużyną, który zakończył się dla nas końcowym wynikiem 1:0, co dało nam dodatkowe 3 punkty w tabeli na zakończenie sezonu. Pomimo iż aura pogodowa nie sprzyjała naszym zawodnikom, to mieliśmy w sobie dużo motywacji, aby zakończyć rundę naszą wygraną. Pomimo iż w całym meczu mieliśmy sporo okazji do zdobywania bramek, to decydujący wynik osiągnęliśmy dzięki Sławkowi Nowakowi, dla którego była to pierwsza bramka w barwach Naszego klubu. Ostatecznie UKS Górnik Siersza zajął 3 miejsce w rundzie jesiennej! Dlatego również bardzo chcieliśmy podziękować kibicom za wsparcie i doping na meczach, który dodał nam mnóstwa siły i motywacji w całej rundzie! Liczymy na jeszcze lepsze wyniki w następnej rundzie.