Podsumowanie Rundy Jesiennej sezonu 2018/2019

Za nami ostatnie mecze w rundzie jesiennej Chrzanowskiej B klasy więc nadszedł czas na podsumowania. PiłkarzeUKS Górnik Sierszazakończyli rundę jesienną Chrzanowskiej B klasy na 3 miejscu z dorobkiem 15 pkt. do wicelidera stracimy jeden pkt a do lidera tylko pięć pkt. Zanotowaliśmy w tym sezonie 4 wygrane mecze w tym jedną jakże ważną wygraną w derbowym meczu z Ruchem Młoszowa, z którym graliśmy od 16 minuty w osłabieniu, 3 mecze zremisowaliśmy a 2 mecze przegraliśmy. Najlepszym strzelcem naszej drużyny zostali Bartłomiej Lizończyk wraz z Michałem Kotwickim strzelając po 3 bramki. Najwięcej spędzonych minut na boisku mają nasz kapitan Kamil Lizończyk 760 minut oraz Arek Tajs, który ma tyle samo minut co Kamil. Rundę Jesienną kończymy bez większych kontuzji wśród zawodników. Cieszy też fakt, że trener na każdym meczu miał szeroką kadrę a każdy zawodnik miał wkład w zdobyte punkty.

Teraz został odpoczynek a po Nowym Roku ruszamy z przygotowaniami do rundy wiosennej. Mamy nadzieje że będzie ona równie dobra w naszym wykonaniu a nawet i lepsza.