UKS Górnik Siersza 2:1 Jutrzenka Ostrężnica

UKS GÓRNIK SIERSZA - JUTRZENKA OSTRĘŻNICA 2:1 (1:0)
Skład: Buziewicz, Motyka, Oczkowski, Stolecki, Borkowski, Lizończyk B, Kotwicki, Nowak, Mendela, Tajs, Lizończyk K.

Ponadto zagrali : Niedziałkowski, Bartoń, Zając, Lizończyk M.,

Mecz rozegrany w ostatnią sobotę na naszym boisku z drużyną Jutrzenką Ostrężnica zakończył się naszym kolejnym zwycięstwem z końcowym wynikiem 2:1. Był to szczególnie szczęśliwy dzień dla naszej drużyny z wielu powodów, m.in w tym dniu urodziny obchodziła nasza kierowniczka Urszula Starniowska, której wręczyliśmy kwiaty w imieniu wszystkich zawodników. Kolejnym powodem to dwie wygrane Orlików z Dulową i Zagórzem. Na całym spotkaniu pierwszy gol zdobył Michał Kotwicki, który poprzez błąd zawodnika z Ostrężnicy, strzelił gola z rzutu karnego już w 1 minucie. Kolejny gol zdobył Bartłomiej Lizończyk. Natomiast ku końcowi straciliśmy jednego gola poprzez zamieszanie w naszym polu karnym. Cały mecz był dla nas satysfakcjonujący, mieliśmy dużo okazji do strzelania kolejnych bramek. Jako, że był to ostatni mecz u nas w tym sezonie, godnie pożegnaliśmy się z naszymi kibicami.