UKS Górnik Siersza 2:4(0:3) Ruch Młoszowa
Bramki: Dzierzba, Kotwicki
Skład: Buziewicz, Oczkowski, Motyka, M.Lizończyk, Pawletta, Kotwicki, B.Lizończyk, K.Lizończyk, Nowak, Dzierzba, Mendela
Ponadto zagrali: Niedziałkowski, Dubas, Zając

Wczoraj, tj. 14.04.2019 o godzinie 16;00 odbył się mecz derbowy miasta Trzebinia. Zagraliśmy z drużyną Ruch Młoszowa, lecz niestety dla nas nie zakończył się pozytywnie. Spotkanie zakończyło się wygraną drużyny z Młoszowej z końcowym wynikiem 4:2. Pierwsza połowa przyniosła wiele okazji do zdobycia bramek przez naszych zawodników. Pomimo szybkiego tempa gry i zaciętej walki zakończyła się z wynikiem 0;3 dla Ruchu Młoszowa. Straciliśmy bramki po naszych błędach. Natomiast już w drugiej połowie było wiele okazji do zakończenia całego spotkania z remisem. Gola strzelił Wojciech Dzierzba oraz Michał Kotwicki z rzutu karnego. Niestety na dalszą rywalizację zabrakło nam więcej cennego czasu.

Mimo kolejnej przegranej od rozpoczęcia sezonu mamy nadzieję, że kolejny mecz zakończy się tym razem naszą wygraną.