KS Nadwiślanka Okleśna 2:2 (1:1) UKS Górnik Siersza

Bramki: B.Lizończyk, K.Lizończyk
Skład: Stolecki - Kotwicki, Motyka, Pawletta, M.Lizończyk, B.Lizończyk, Zając, Dzierzba, S.Nowak, Mendela, K.Lizończyk
Ponadto zagrali: B.Nowak, Oczkowski

W sobotę t.j 27.04.2019 o godzinie 17;00 odbył się mecz na stadionie u naszych rywali z KS Nadwiślanka Okleśna. Pierwsza połowa spotkania mimo pierwszej straconej bramki, dodała nam ducha i większej mobilizacji, co poskutkowało strzeleniem gola na wynik 1:1 przez zawodnika Bartłomieja Lizończyka. Początek drugiej połowy również okazał się być po naszej stronie strzelając kolejnego gola tym razem przez Kamila Lizończyka. Niestety koniec meczu już nie był zadowalający dla naszej drużyny. Nasze błędy spowodowały wyrownianie wyniku na 2:2. Mamy nadzieję, że następny mecz zakończy się tym razem naszą wygraną.