UKS Górnik Siersza 0:1 Korona Mętków

UKS Górnik Siersza 0:1 (0:0) Korona Mętków
Skład: Buziewicz - Kotwicki, Motyka, Stolecki, Dubas, Zając, B.Lizończyk, K.Lizończyk, Nowak, Dzierzba, Tajs

Ponadto zagrali: M.Lizończyk, Bartoń

Poprzedni weekend nie zakończył się sukcesem dla naszej drużyny. W ostatnią sobotę nasza drużyna przegrała z Koroną Mętków 0:1. Cały przebieg meczu nie był dla nas korzystny. W pierwszej połowie było bardzo mało okazji do bramek z naszej strony, a Korona Mętków miała bardzo dobrego bramkarza, który obronił każdą naszą próbę strzału i szansę dorównania wyniku. ‌Jedyna bramka padła w drugiej połowie po kontrataku drużyny z Mętkowa i wykorzystaniu sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem.

Przed nami pozostały dwa ostatnie mecze w tym sezonie, kolejny również zagramy na naszym stadionie z Jutrzenką Ostrężnicą. ‌Liczymy na lepszy wynik.