UKS Górnik Siersza 2:4 (0:3) Unia Kwaczała

Bramki: B.Lizończyk, Dzierzba

Skład: Buziewicz - Motyka, Niedziałkowski, Borkowski, Pawletta, Zając, Wójcik, S.Nowak, B.Lizończyk, Mendela, K.Lizończyk
Ponadto zagrali: Stolecki, M.Lizończyk, Dzierzba, Starniowski, B.Nowak

W ostatnią sobotę tj. 18.05.2019 o 14:00 odbył się nasz kolejny mecz na naszym stadionie z drużyną Unia Kwaczała, który zakończył się naszą przegraną 2:4. Już początek meczu zaczął się dla nas niekorzystnie poprzez szybko straconą pierwszą bramkę przez naszych zawodników. Koniec pierwszej połowy zakończył się wynikiem 0:3 dla Kwaczały. Mimo to nie tracąc motywacji nasi zawodnicy walczyli dalej. W drugiej połowie padły dwie bramki  dla naszej drużyny strzelone przez Bartłomieja Lizończyka i Wojciecha Dzierzbę, mimo tego, to było za mało do odrobienia straty, co poskutkowało kolejnym golem naszych rywali. Do końca sezonu pozostały tylko 3 mecze. Mamy nadzieję, że dodadzą nam one ducha walki o wysokie miejsce w tabeli na koniec sezonu.