TRZEBINIA WINTER CUP 2018 - tabela końcowa

Za nami Trzecia edycja turnieju TRZEBINIA WINTER CUP 2018 w halowej piłce nożnej. O tytuł rywalizowało 7 drużyn z gminy Trzebinia. Drużyny Błyskawica Myślachowice i Korona Lgota zrezygnowały z udziału w turnieju. Dzięku wsparciu Urzędu Miasta i lokalnych przedsiębiorców udało nam się zorganizować kolejną edycje turnieju, który z roku na rok jest coraz lepszy. Cieszymy się z dużego zainteresowania i super atmosferą na hali.
Jak w poprzednich edycjach zwycięstwo odnióśł MKS Trzebinia z kompletem zwycięstw. „Żółto-czarni", którzy rywalizują na poziomie trzeciej ligi byli faworytem turnieju.
Bilans 39-3 jest przykładem, że się z tego wywiązali.
Drużyna Górnika Siersza zajeła 4 miejsce, zdobywając tyle samo punktów co trzeci Manhattan Trzebinia. Fajna gra, mnóstwo biegania, walki i determinacji naszej drużyny. Po zakończeniu pozostaje lekki niedosyt, ale i zadowolenie, że cały czas podążamy do przodu i rozwijamy się z każdym treningiem:)

Mecze Górnika:
Górnik Siersza - Manhattan Trzebinia 0-2