Pierwsza kolejka rundy wiosennej za nami! LKS Zryw Brodła 2:1 UKS Górnik Siersza

Pierwsza kolejka rundy wiosennej za nami!  LKS Zryw Brodła 2:1 UKS Górnik Siersza

LKS Zryw Brodła 2:1(0:0) UKS Górnik Siersza
Bramki: A.Mendela

Skład: Buziewicz - Oczkowski, Motyka, Borkowski, Pawletta, Kotwicki, B.Lizończyk, Nowak, M.Lizończyk, Mendela, Dzierzba
Ponadto zagrali: Niedziałkowski, Starczynowski, Dubas, Stolecki

W poprzednią niedzielę tj. 7.04.2019 rozpoczęliśmy rundę wiosenną grając swój pierwszy mecz wyjazdowy z LKS Zryw Brodła o godzinie 15:00. Niestety spotkanie zakończyło się naszą przegraną z końcowym wynikiem 2:1. Cała pierwsza połowa dała naszym zawodnikom wiele okazji do strzelania bramek, niestety zostały one niewykorzystane. Gola dla naszej drużyny zdobył Artur Mendela. Natomiast gole straciliśmy przez błędy naszej drużyny, co poskutkowało dwoma rzutami karnymi. Końcówkę meczu graliśmy w osłabieniu poprzez zdobyte dwie żółte kartki naszego zawodnika Fabiana Borkowskiego. Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie (tym razem na naszym stadionie) zakończy się sukcesem!