Jutrzenka Ostrężnica 2:2 (1:2) UKS Górnik Siersza

bramki: 2x B.Lizończyk

W poprzednią sobotę, tj. 1.06.2019 o 17:00 rozegraliśmy nasz przedostatni mecz na stadionie w Ostrężnicy z tamtejszą drużyną, który zakończył się wynikiem 2:2. Mecz rozpoczął się dla nas dość niekorzystnie, bo już z drugiej minucie wpadła piłka do naszej bramki. Na szczęście daliśmy radę odrobić stratę w 29minucie meczu golem wykonanym przez Bartłomieja Lizończyka oraz w 43 minucie. Druga połowa pomimo przewagi naszej drużyny i chęci zakończenia całego spotkania wygraną, zakończyła się strzeleniem kolejnego gola przez naszych przeciwników. Był to głównie wynik niewykorzystanych okazji i naszych błędów w grze. Mamy nadzieję na lepszy wynik w naszym ostatnim meczu, który odbędzie się w kolejną sobotę o 17;00 na własnym stadionie.