UKS Górnik Siersza 0:0 Wisełka Rozkochów

UKS Górnik Siersza - Wisełka Rozkochów 0:0 (0:0)

Skład:

Buziewicz - Motyka, Oczkowski, Stolecki, Borkowski, Zając, Bartoń, Lizończyk K, Lizończyk M, Tajs, Dzierzba

Ponadto zagrali:

Starniowski, Pawletta, Dubas

Wczoraj, o godzinie 16 na naszym stadionie odbył się mecz z drużyną z Rozkochowa, z końcowym wynikiem 0:0. Całe spotkanie było wyjątkowe, m.in poprzez sprzyjającą aurę pogodową, lecz nie tylko. Głównym powodem, dla którego całe spotkanie odbyło się w sprzyjających okolicznościach to trójka sędziowska razem na czele z głównym sędzią, którzy poprzez perfekcyjne sędziowanie spowodowali, iż mecz stał na wysokim poziomie. Kolejnym ważnym elementem naszej gry, to możliwość zagrania z naszym trenerem Mieczysławem Starniowskim podczas drugiej połowy. Widać było u naszego trenera pasję i zaangażowanie w grę aż do samego końca. Zarówno u nas jak i drużyny z Rozkochowa było widać dobrą grę i wiele okazji do wykorzystania bramki. Mimo wszystko cieszymy się z wyniku, lecz liczymy na więcej bramek dla naszej drużyny w kolejnych meczach.